تبلیغات
  نتایج نظرسنجی مجله ترانه ماه  

محسن چاوشی چهره برتر سال 91 شد


ترانه ماه: در انتخاب کارشناسی مجله ترانه ماه که با رای باز 96 منتقد، نویسنده و خبرنگار موسیقی صورت گرفت، محسن چاوشی بعنوان چهره برتر سال 91 معرفی شد. ...مجله تخصصی «ترانه ماه» برای اولین بار، اقدام به طراحی و اجرای برنامه انتخاب بهترین های سال موسیقی پاپ ایران توسط کارشناسان رسانه ای موسیقی ایران کرد که نگاه اصلی این نظرسنجی معطوف به سردبیران، دبیران، نویسندگان و خبرنگاران رسانه های جمعی کشور اعم از مجلات، روزنامه ها، خبرگزاریها، سایت های موسیقی، برنامه های رادیو- تلویزیونی و سایر بخش های رسانه ای موسیقایی بود.

گزینه اول این نظرسنجی ویژه و تخصصی، چهره برتر سال 91 موسیقی پاپ بود که محسن چاوشی در رقابتی نزدیک با شهرام شکوهی و احسان خواجه امیری، با کسب 77 امتیاز، موفق به کسب عنوان نخست شد. شهرام شکوهی با 72 امتیاز دوم شد و احسان خواجه امیری هم با 65 امتیاز به رتبه سوم دست یافت. عناوین چهارم و پنجم نیز به ترتیب به رضا یزدانی (با 42 امتیاز) و مازیار فلاحی (با 37 امتیاز) رسید.

در نیمه دوم این جدول رده بندی هم این چهره ها موفق به کسب آرای اهالی رسانه ای موسیقی شدند: سیروان خسروی با 36 امتیاز؛ محمد علیزاده با 34 امتیاز؛ کارن همایونفر با 26 امتیاز؛ محسن یگانه با 25 امتیاز و شهرام شعرباف با 16 امتیاز.

کاربران محترم سایت! شما می توانید جریان کامل این نظرسنجی کارشناسی که در 14 محور [چهره برتر سال؛ بهترین خواننده؛ بهترین آهنگساز؛ بهترین تنظیم کننده؛ بهترین ترانه سرا؛ بهترین نوازنده؛ بهترین آلبوم سال؛ بهترین قطعه (تراک)؛ بهترین خواننده اجرای زنده (کنسرت)؛ بهترین تیتراژ و آهنگ فیلم؛ بهترین میکس و مسترینگ؛ بهترین گروه موسیقی؛ پدیده سال 91؛ پیش بینی چهره برتر سال 92] صورت گرفته است را همراه با تمامی آرای 96 چهره رسانه ای که به بهترین های سال موسیقی پاپ ایران رای داده اند، در شماره 58 مجله «ترانه ماه» که هم اینک روی دکه روزنامه فروشی های سراسر کشور توزیع شده است، مطالعه نمایید.